SuperFast Shutdown

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Olabilecek en hızlı şekilde bilgisayarı kapatmak yada açmak veya yeniden başlatmak istiyorsanız, SuperFast Shutdown tam size göre!

SuperFast Shutdown programının yaptığı ve onu da çok iyi başardığı tek bir iş vardır, o da Windows işletim sistemini anında çabucak kapatmak, hızlı bir şekilde yeniden başlatmak veya açmaktır.

Programı kurduğunuz zaman masaüstüne iki adet kısayol simgesi yerleşir. Bunları aşağıdaki ekran görüntülerinden görebilirsiniz.

Özellikle yeni Windows 8 ve Windows 8.1 ile birlikte bilgisayarı kapatmak daha zor, daha uğraştırıcı ve karmaşık bir hal aldı. Halbuki SuperFast Shutdown programı sayesinde kısayol ikonuna tıklayarak tek bir tıkla kolayca ve hızlı bir biçimde bilgisayarı kapatabilir yada açabilirsiniz (yeniden başlatmak da mümkün).

Eğer açık pencereleriniz veya çalışan programlarınız varsa, normalde bilgisayarı kapatmaya kalktığınızda pek çok pencere açılır ve size açık olan bu programları kapatıp kapatmayacağınızı veya işlerinizi kaydedip etmeyeceğinizi sorar. Yani pencereleri okumak ve kapatmak için fazladan uğraşırsınız. Ama SuperFast Shutdown programı ile bu pencereler asla çıkmaz ve bilgisayar direk olarak hemen kapatılır.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu