Speedy Painter ücretsiz resim yapma programı, resim çizerken videoya kaydedin ve Youtube’da paylaşın!


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


speedypainter Speedy Painter ücretsiz resim yapma programı, resim çizerken videoya kaydedin ve Youtube'da paylaşın!

Speedy Painter orjinal çizimlerle resim yapmak isteyen herkes çin kullanışlı bir programdır. Bu program temel araçlarla hayal gücünüzü ve yeteneğinizi somutlaştırarak gerçeğe dönüştürmenizi sağlar.

Windows Paint programının resim çizmek ve düzenlemek için araçları var fakat artistik fırçalardan veya yüksek kaliteli eserler oluşturmak için  gerekli araçlardan yoksun.

Speedy Painter grafiksel tabletlerle birlikte kullanılarak resim boyamak için daha fazla ve daha esnek araçlar sunmayı amaçlar. Programın kalem basıncını tespit etmek ve şeffaflık yada boyutunu değiştirme gibi özellikleri mevcuttur.

Sadece bir fırça türü içermesine rağmen, boyutunu sertliğini ve şeffaflığını ayarlayarak arzulanan efekti yaratmak mümkün. Ayrıca çıktı resmin dokusunu değiştirerek optimize edebilirsiniz.

Speedy Painter programının perspective grid (perspektif ızgara) denilen bir özelliği sayesinde  büyük manzara resimlerini boyayabilir ve derinliği hesaba katabilirsiniz. Hatta başka bir resmi referans olarak kullanıp belirli bir şekli doğru şekilde çizebilirsiniz.

Bu program OpenGL teknolojisine dayanır ve sizlere hem yarattığınız resmi hem de çizim aşamasını kaydetme imkanı verir.  Programın içinden resmi çizerkenki aşamaları önizleyebilirsiniz. Eğer isterseniz bu videoyu da dışarıya AVI video dosyası formatında aktarabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Üst seviye profesyonel kullanıcılar için bu programın birkaç özelliği eksiktir. Fakat sıradan kullanıcılar ve resim programına para ödemek istemeyenler için mükemmeli bir seçimdir.

Boyut:6.9 MB

Lisans: Ücretsiz

OS:Windows Vista/7/8 (32-Bit/64-Bit)

İndirmek için tıklayınız.

Alternatif link


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu