Sound Valley indir-Doğal sesler, yağmur, orman, deniz, gece, gündüz, doğa olayları, şimşek ve yıldırım sesleri


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


soundvalley Sound Valley indir-Doğal sesler, yağmur, orman, deniz, gece, gündüz, doğa olayları, şimşek ve yıldırım sesleri

İnsan üzerinde çeşitli duygular uyandıran bir çok doğal sesler mevcut. Doğa olaylarının sesini dinlemek insan üzerinde genellikle rahatlatıcı ve dinlendirici bir etki bırakır. Sound Valley isimli bu ücretsiz program sayesinde istediğiniz doğa sesini dinlemek mümkün.

İster ağaç yaprakları üzerinde rüzgarın yarattığı sesleri dinleyin, ister kuşların cıvıltılı ötüşlerini dinleyin ya da isterseniz yağmur ormanlarının ses akışını dinleyin. Sound Valley size doğal yaşamda duyabileceğiniz her türlü sesi dinleme imkanı veriyor. Programın içinde 200 ses örneği mevcut. Tüm bu sesleri farklı manzaralarda dinlemek mümkün. Seslerin sırasını ve süresini belirlemek sizin elinizde.

Programı ayarlayarak yatmadan önce belirli bir süre doğa seslerini dinleyebilir ve bu sürenin sonunda bilgisayarın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Farklı sesleri bir araya getirerek bir kompozisyon oluşturmak da elinizde. Programın resmi sitesine girerek değişik sesleri de indirebilirsiniz. 

Boyut: 32.64MB

Lisans: Ücretsiz

Windows XP/7/8 (32-Bit/64-Bit)

İndir

Alternatif


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu