Softros LAN Messenger

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Softros LAN Messenger, ev veya ofis kullanıcıları için yerel ağ içerisinde internet bağlantısı olmadan anlık ileti gönderme yazılımıdır.

Şirketinizde iletişim sorunları yaşıyorsanız ve iş arkadaşlarınızı aramak çok yada grup toplantıları gerçekleştirmek çok pahalıya mal oluyorsa, Softros LAN Messenger programı sorunu çözecektir. Önemsiz konular için bile odanızdan çıkıp şirketin başka bir bölümüne gitmek zorunda kalmak yorucudur. Softros LAN Messenger bir anlık ileti(mesajlaşma) programı olup yerel ağ üzerinden ağdaki diğer bilgisayarlarla sohbet etme imkanı verir. İnternet bağlantısına gerek yoktur.

Softros LAN Messenger programı pek çok özelliğe sahip. Bunlar arasında mesaj bildirimleri, kişisel yada grup sohbeti, dosya gönderme ve hatta offline olanlara bile mesaj yollama gibi güzel özellikler de vardır.

Softros LAN Messenger programının arayüzü sezgisel olduğu için kullanım kolaylığı sağlar. Yazdığınız yada aldığınız tüm mesajları eğer isterseniz güçlü bir şekilde şifreleyebilirsiniz. Böylece herhangi bir kimsenin araya girerek bu bilgileri çalmasını önlemiş olursunuz. Yapılan tüm sohbetlerin kaydı tutulduğu için geçmişe dönerek neler yazdığınızı görebilirsiniz.

Programın ayarları çok kolaydır ve herkes yapabilir. Teknik bilgiye ihtiyaç yoktur. İsterseniz programın ayarlarını kaydedebilir ve başka bir bilgisayara bile aktarabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu