Sayısal Loto Tahmin Programı İndir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Sayısal Loto Otomatik Oyna, Sayısal Loto , Sans Topu , On Numara, Süper Loto oyna, loto, lototahmin, loto tahmin, loto sonuçları, sayısalloto, sayısal loto sonuçları tahmin, loto tahmini, bilimsel loto tahminleri, bedava loto oyna, %100 kazan

lotto_sorcerer-158543-1 Sayısal Loto Tahmin Programı İndir

Lotto Tahmin Programı indir Lotto Sorcerer

Lotto Sorcerer, piyango / loto analiz ve tahmin programıdır. gelişmiş istatiksel analiz ve yapay zeka algoritması kullanarak, kazanmak için en iyi taktikleri ortaya çıkartmayı amaçlıyor.

Lotto Tahmin Oyunu loto içinde önceki çıkan sayılara göre sıcak ve soğuk sayı tabanları kullanarak, kazanma şansını bilimsel analiz çerçevesinde analiz ediyor.

Lotto Tahmin Oyunu piyango / loto çekilişleri harmanlama usulüyle rastgele çekilen sayılardan oluşsa da, bazı istatiki veriler doğrultusunda çalışmalar da yapılabilir.

eğer çıkmış rakamları takip ediyor ve bunlara göre kendi numaralarınızı oluşturuyorsanız, program sayesinde bu işi daha kolay yapabilirsiniz.

Lotto Sorcerer yazılımı 1989 yılından beri geliştirlmekte. şu an 50 ülke ve 546 loto/piyango çekilişi ve tüm loto türlerini destekliyor.

Türkiye`den on numara, şans topu, sayısal loto ve süper loto`yu destekliyor.

programı kurduktan sonra 3 basit adımda loto ayarlaması yapılabilir. lottery structure > lottery setup wizard yoluyla ülke ve loto çeşidi seçilebilir. ayrıntı için tıklayınız.

Kısıtlama ve Lisans:
deneme sürüm olarak 12 kez kullanılabilir. lisanslı kullanım fiyatı ise 34.95$`dır.

25-3-2013-15-03-081 Sayısal Loto Tahmin Programı İndir

Boyut: 34.90 Mb
Lisans: Deneme Sürümü
İşletim Sistemi: Windows 7

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu