recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


recall recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma

recALL bir parola kurtarıcısı olup  160 dan fazla popüler programın kaybolan veya unutlan şifresini kurtarıp geri getirebilir. Bu programlar arasında internet tarayıcıları, eposta programları, anlık mesajlaşma programları, ftp programları, veritabanı yöneticisi yazılımlar ve daha birçok farklı türde programlar yer alır.

Programı indirip kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman otomatik olarak tarama yapacak ve hızlı bir şekilde desteklenen tüm programların bilgisayarda depolanan referanslarını toplayıp size gösterecek. Ayrıca belirli bir dosya dosya türünden özel olarak da şifre kurtarabilirsiniz. recALL programı ftp veya email yazılımlarında bir ara sunucu gibi çalışarak  giriş bilgilerinizi geri getirebilir.

Elde ettiğiniz kullanıcı adı ve parolalardan oluşan listeyi csv, metin, html yada zip arşiv dosyası olarak dışarıya aktarıp bilgisayara kaydedebilirsiniz. Program portable yani taşınabilir olduğu için kurulum gerektirmez.

Not: Bu bir parola kurma aracı olduğu için güvenlik programları uyarı verecektir. Aldırmadan devam ediniz çünkü program temizdir ve tamamen bedava olan ünlü bir programdır.

recall21 recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma

Boyut: 2428 Kb

Lisans: Ücretsiz

Platform: XP/Vista/7/8

İndir

25-3-2013-15-03-081 recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma

Alternatif


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu