RAW ve NEF Resimlerini Açma Programı, Raw Nef dosya formatındaki fotoğrafları görme görüntüleme programı ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

viewnx_1_800x628 RAW ve NEF Resimlerini Açma Programı, Raw Nef dosya formatındaki fotoğrafları görme görüntüleme programı ücretsiz indir

ViewNX programı direkt olarak popüler Nikon şirketi tarafından üretilmiş ve NEFRAW ve JPEG resim dosyalarını görüntülemenize olanak veriyor. Bildiğiniz gibi bu formatlar çoğunlukla profesyonel fotoğraf makineleri ile çekiliyorlar ve standart resim görüntüleme programları ile görüntülemeye çalışıldığında sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Aynı zamanda sadece resim dosyalarını değil, NEF, TIFF, AVI, MOVWAV ve NDF gibi diğer popüler video formatlarını da gösterebilen program işini oldukça iyi yapıyor. Her ne kadar poz değeri, beyaz dengesi, keskinlik, kontrast,parlaklık gibi değerler ile oynama şansınız olsa da başka şekillerde fotoğraflar üzerinde değişiklik gerçekleştiremiyorsunuz. Kırmızı göz kaldırma, kırpma gibi bazı temel özellikler de programın artıları arasında yer alıyor.

Eğer fotoğraf makinenizde GPS özelliği mevcutsa program içerisinden fotoğrafın çekildi konumu da görme şansına sahipsiniz.

25-3-2013-15-03-081 RAW ve NEF Resimlerini Açma Programı, Raw Nef dosya formatındaki fotoğrafları görme görüntüleme programı ücretsiz indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu