Özel karakterleri hızlı ve kolay kullanma programı (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve İskandinav dilleri için)


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


extrakeys2 Özel karakterleri hızlı ve kolay kullanma programı (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve İskandinav dilleri için)

Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu küçük ama bir çoklarının oldukça işine yarayacak kullanışlı program aralarında Windows karakter setinin de olduğu yabancı dillerin özel karakterlerini pratik bir şekilde en kısa yoldan kullanmanıza izin verir.

Mesela söz gelimi e-Posta yazarken, metin editörleriyle çalışırken, hesap tablolarıyla çalışırken veya benzeri işlemleri yaparken  Extra Keys isimli bu küçük ama etkili Windows programını kullanabilirsiniz.  Kullanımı ise daha basit olamazdı. Dilerseniz pencere üzerinden istediğiniz özel karakteri seçip kopyalayabilir ve yine istediğiniz program penceresine yada text dosyasına yapıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra program penceresinde fareyi kullanarak seçtiğiniz özel karakterleri üzerinde çalıştığınız programa direk olarak doğrudan aktarabilirsiniz. Eğer özel karakterleri sıkça kullandığınız bir projede çalışıyorsanız bu programı mutlaka denemenizi şiddetle öneririz…

25-3-2013-15-03-081 Özel karakterleri hızlı ve kolay kullanma programı (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve İskandinav dilleri için)

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu