Otomatik web sayfası yenileme programı istenilen web sayfasını belirtilen saniye aralıklar ile yeniler yeniden yükler


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


t_otomatik-sayfa-yenileme-1306756029 Otomatik web sayfası yenileme programı istenilen web sayfasını belirtilen saniye aralıklar ile yeniler yeniden yükler

Siberya yazılım programı gerekli görüldüğünde otomatik olarak internet sayfalarını yenilemek için kullanılan bir programdır.

Sizin belirleyeceğiniz aralıklarda (saniye) otomatik olarak seçtiğiniz sayfayı yeniler. Peki, bu ne işi yarar? Örneğin bir web sayfasında güncellenmesini beklediğiniz bilgiler var. Sürekli güncelleyerek kontrol etmek durumundasınız.

Programa web sayfasını adresini vererek sürek yenilemesini sağlayabilir ve güncellenip güncellenmediğini kontrol edebilirsiniz. Örneğin maç sonuçlarını takip ederken veya haberleri incelerken kullanabilirsiniz.

Ya da açıklanmasını beklediğiniz bir sonucun açıklanıp açıklanmadığını kısa zaman zarflarında kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz bir yazılım olan bu program ihtiyacı olanlar için oldukça yararlı bir program olabilir.

25-3-2013-15-03-081 Otomatik web sayfası yenileme programı istenilen web sayfasını belirtilen saniye aralıklar ile yeniler yeniden yükler

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: ajansweb.com
  • Boyut: 56 KB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7

 

İnternet Explorerda açılan sayfayı belirlenen aralıklarla yenileyecek bir program var mı bildiğiniz.
”Siberya” gibi kendi penceresinde açan bir program değil, sayfanın ie de açılması gerekiyor.

firefox için şu eklentiyi : https://addons.mozilla.org/en-us/firefo … o-refresh/
chrome için şu eklentiyi : https://chrome.google.com/webstore/deta … ancpelijih kullanabilirsiniz hocam.. IE’de nasıl olur, kullanmadığım için bilmiyorum..

Chrome da ben bunu kullanıyorum https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc

YREFRESHER
http://www.snapfiles.com/localdl/dlyrefresh.php


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu