Monitör ekranının belirli bir bölümünün ekran görüntüsünü alma


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Zytonic-Screenshot-2.0-Images Monitör ekranının belirli bir bölümünün ekran görüntüsünü almaBilgisayar masaüstünüzün monitörde görünen tüm ekranı yerine sadece belli bir kısmının resmini çekerek bilgisayarınıza kaydetmek istermisiniz?

Bunun için sizlere önerebileceğim ücretsiz ve gelişmiş bir ekran görüntüsü alma yazılımı mevcut. Zytonic Screenshot yazılımının tamamen bedava olması dışında en önemli farkı ve avantajı ise  sıradan bilgisayar kullanıcıları için kullanımının oldukça kolay ve arayüzünün anlaşılır basit bir şekilde düzenlenmiş olması. İşte diğer özellikleri…

Aldığınız ekran görüntülerini, isterseniz bilgisayarınızda depolayabilir, isterseniz de seçeceğiniz resim yükleme uygulamasına online olarak yükleyebilir ve paylaşımları çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde çalışan ve sunucuya da resimlerinizi hemen yükleyen Zytonic Screenshot, sık sık ekran görüntüsü alma işlevini kullananların işini oldukça kolaylaştıracaktır.

Ekran görüntülerini optimize edebilen program, MD5 kontrolü sayesinde aynı resimleri yeniden ve yeniden online servislere yüklemenize de engel olarak daha önceden yüklenen resimlerin adreslerini size sunuyor ve uğraşmanızın önüne geçiyor.

25-3-2013-15-03-081 Monitör ekranının belirli bir bölümünün ekran görüntüsünü alma

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Pathogenix

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu