Malwarebytes’ Anti-Malware

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Malwarebytes Anti-Malware ünlü bir malware silicidir. Yenilenmiş versiyonuyla birlikte bu yeni malware avcısı artık rootkit tespit sistemini de içeriyor ve şimdi arayüzü çok daha aerodinamik.

Malwarebytes’ Anti-Malware Artıları

Yeni dizayn: Malwarebytes Anti-Malware 2.0 artık çok daha cana yakın bir görünüme sahip. Büyük kutular, birkaç sekme ve şekilli butonların yanı sıra uyumlu pencereler ile dizayn konusunda sınıf atladı. Kullanmadığınız zaman sistem tepsisine yerleşiyor ve oradayken çok şık ve parlak bir görüntü veriyor.

Özellikler ve araçlar: Anti-Malware 2.0 artık 64-bit desteği sunuyor ve gömülü bir Anti-Rootkit aracı içeriyor. Ayarlar sekmesinden yöneticiler, otomatik zaman ayarlı işlemler, hariç tutma listeleri ve diğer araçlara ulaşabilirsiniz.

Güvenlik: Malwarebytes kullanıcıyı koruma işlemlerini yapmaya yönlendirir. Tarama işlemine başlamadan önce güncel sürüm kontrolü yaparak, hiçbir şüpheye yer bırakmadan en son versiyonu kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Bazen virüs bulaşan bilgisayarlar anti-malware programlarının çalışmasını engelleyebilir ama bu durum Malwarebytes’ Chameleon teknolojisi sayesinde Malwarebytes’ Anti-Malware için söz konusu dahi olamaz. Bilgisayarınıza en ağır virüsler de bulaşsa, Malwarebytes’ Anti-Malware daima çalışır ve işini yapar.

Malwarebytes’ Anti-Malware Eksileri

Kaydolma modeli: Programın pro sürümünü satın almak isteyenler, bir yıllığına kayıt yaptırabiliyor. Yani ertesi yıl kayıt yenilemek zorunda. Fakat ücretsiz versiyonu hala ömürlük.

Sonuç olarak:

Malwarebytes Anti-Malware 2.0  güçlü bir anti-malware yazılımı olarak hala mükemmel iz sürme özelliğini koruyor. Tasarımının yenilenmesi, arayüzdeki ince ayarlar ve yeni eklenen rootkit bulma özelliği Malwarebytes’ Anti-Malware programını çok daha modern ve iddialı bir güvenlik programı yapıyor.

 


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu