Lfs Borbet Jant Yaması 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor Yeni!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Lfs-borbet-jantlar Lfs Borbet Jant Yaması 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor Yeni!

Güncelleme Notu: İndirmede yaşanılan sıkıntılardan dolayı gelen şikayetler üzerine dosyayı kendi sunucuma yükledim. Dosya temizdir. Geri sayım falan beklemeden direk bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Sizler için en güzel yamaları sitemiz altında bir araya getirmeye devam ediyorum.Live for speed oyunu yarış oyunları arasında en çok oynanan ve popüler oyunlardan birisidir.Lfs oyunlarının bu kadar çok ilgi görmesinin nedenleri vardır.Bunlardan en önemli ve en güzel nedenler biriside tabiki oyun içerisindeki araçlara kendimize özel modifiyeler yapabilmemizdir.Kendi zevkinize göre tasarladığınız arabalar göz kamaştırıcı modifiyeler ile çok daha şık görünümlere kavuşuyor.

Bizde bu modifiyeler için sizlere bu yazımızda lfs borbet jant yamasını sunup araçlarınızda kullanmanız için paylaşıyoruz.Yamamızın işlevi oldukça güzeldir.Çünkü indirdiğiniz araba yamalarının hepsinde kullanabilirsiniz.Bu sayede araçlar daha çekici bir görünümü kazanacak..Kendi tercihinize göre borbet jant yamalarını tasarlayıp istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Lfs oyuncularının en çok sevdiği yamalarında başında geldiğini sizlere hatırlatalım.

Kurulum işlemi oldukça kolaydır.Bu konuda sizlere kısaca açıklama yaparak yamanın oyuna entegresinin ne kadar kolay olduğunu göstereceğim.Yamayı oyuna entegre edemeyen arkadaşlarımız verdiğimiz talimalatlara uyarlarsa kolaya kurulum yapabilirler.Aşağıda sıralamadığımız kurulum işlemlerini teker teker sırasıyla yerine getirdikten sonra herhangi bir problem yaşamazsınız.
LfS Borbet JaNt YamAsı Kurulum: Indirme linkinden yamayı indirdikten sonra içerisinde bulunan DDS klasörünü açın. DDS klasörü içerisindeki dosyaların hepsini kopyalayın.
Daha sonra Live For Speed oyununun kurulu oldu “LFS/DATA/DDS” dizini içerisine yapıştırın. Karşınıza değiştirilsin mi şeklinde uyarı çıkacaktır. Bu uyarıya evet deyip yamanın kurulum işlemini tamamlayın.Hepsi bu kadar herkese iyi oyunlar dilerim.

LfS Borbet JaNt YamAsı Indir : Tıkla Indir

25-3-2013-15-03-081 Lfs Borbet Jant Yaması 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor Yeni!


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment2 Yorum
  1. kürşat şahin
    Haziran 11, 21:10 kürşat şahin

    çalışmıyo yaaaa yüklüyom arabanın lastikleri aynı deişim yok lütfen cevap verin

    reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu