iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


screen568x568 iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması

Remo MORE  ile iOS’lu cihazların bakımını yapabilir, hataları düzeltebilir ve genel anlamda bir düzene sokup organize edebilirsiniz. Ayrıca birçok faydalı aracı da olan bu uygulama tamamen bedavadır.

Uygulamanın sahip olduğu rehber düzenleme özelliğini kullanarak kişi listenizdeki yani rehberinizdeki aynı kişileri bulup temizleyerek bire düşürebilirsiniz. Bir kişi hakkında iki veya daha çok kayıt olması hoş bir şey değildir. Çift olan kayıtları hemen kolayca birleştirme imkanına sahipsiniz. Remo MORE uygulamasının rehberi yedeklemek gibi harika bir özelliği daha vardır. Bu sayede rehberiniz silinirse derhal rehberi geri yükleyebilirsiniz. 

Bu uygulama şahsi  bilgilerinizi korumak için de oldukça faydalıdır.  Remo MORE’un dosya şifreleme isimli bir özelliğini kullanarak dosyaları şifreleyip kilitleyebilir ve dosya gizleme fonksiyonu sayesinde başkaların dosyaları açmasını önleyebilirsiniz.

screen568x5681 iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması

Remo MORE ile dosyaları sıkıştırarak arşiv dosyası yapabilirsiniz. Remo MORE uygulaması cihazınızın donanımsal ve yazılımsal bilgilerini de ayrıntılı bir şekilde sizlere sunar. Remo MORE işlemci kullanımı görüntülemebellek kullanımı görüntülemehafıza kullanımı görüntüleme imkanı vermektedir.

İşletim Sistemi: iOS 7.0

Lisans: Ücretsiz

25-3-2013-15-03-081 iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu