iPhone için Kaptan Amerika savaş oyunu indir ve oyna


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


screen568x5681 iPhone için Kaptan Amerika savaş oyunu indir ve oyna

Ünlü çizgi roman kahramanı Kaptan Amerika, (Captain America The Winter Soldier) harika bir aksiyon oyunudur. Marvel dünyasının tüm kötülerine karşı dünyayı amansız saldırılardan korumak başlıca göreviniz olacak. Kral Kobra, Taskmaster, Puff Adder, Kış Askeri en önemli düşmanlarınız arasında yer alıyor.

Oyunun hikayesi gerçekten heyecan dolu ve akıcı bir senaryoya sahip. Oyunun ilk iki bölümünü bedava oynayabilirsiniz. Dünyayı korumak için S.H.I.E.L.D  ismindeki bir saldırı ekibini yönetecek ve en yaratıcı savaş taktiklerinizi deneme fırsatı bulacaksınız.

Hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz Kaptan Amerika, çok sayıda yükseltme içeriyor. Ajan ve silahları geliştirin, Kaptan’ın saldırı gücünü yükseltmek için yeni dövüş teknikleri öğrenin, Kaptan Amerika’ya yeni kostümler giydirin, araştırma becerilerini keşfedin.

Bu oyunu arkadaşlarınızla oynamak da mümkün. Kendim bizzat yükleyip oynadım ve beklentimin de ötesinde çok eğlenceli çıktı. Zaman geçirmek için değil tutkunu olmak için bu oyunu hemen indirip oynayın.

25-3-2013-15-03-081 iPhone için Kaptan Amerika savaş oyunu indir ve oyna

Boyut: 93.6 MB

Lisans:Demo (İlk iki bölümü tamamen ücretsiz)


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu