İnternet sayfasını kırpma ve kaydetme/saklama programı, web sayfası kesme


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


ScissorsFly ücretsiz bir website olup herhangi bir web sayfasından belirli bir bölümünü kesip çıkarmak ve online olarak kaydetmek için dizayn edilmiştir. Bu online hizmet sayesinde internette gezinirken girdiğiniz bir websitenin sayfasındaki bir kısmı beğendiyseniz ve daha sonra bunun işinize yarayacağını düşünüyorsanız bu kısmı kırpın ve ScissorsFly sitesindeki hesabınıza kaydedin. Böylece daha sonra istediğiniz zaman bunu görebilir ve kullanabilirsiniz.  

Kırptığınız şeylerin hepsini bu sitedeki online hesabınızı paylaşıma açarak başkalarına gösterebilir veya kendiniz başkalarının duvarındaki kırpılan şeylere bakabilirsiniz.

Untitled_thumb11 İnternet sayfasını kırpma ve kaydetme/saklama programı, web sayfası kesme

Web sayfalarını kırpmak için ScissorsFly’ın Google Chrome eklentisine ihtiyacınız olacak.  Eklentiyi yükledikten sonra kırpmak istediğiniz sayfayı açın ve bu eklentinin ikonuna tıklayın.  ScissorsFly size 5 seçenek sunar: resimler (images), dikdörtgen (rectangle), ekran (screen) ve Panom (My Boards)

Screen-Shot-03-08-14-at-04.46-PM_thumb İnternet sayfasını kırpma ve kaydetme/saklama programı, web sayfası kesme

  • Images:Eğer sayfadaki resimleri kırpacaksanız hepsini tek tek seçmenize gerek yok. Bu butona tıklayın ve size sayfadaki tüm resimleri ayrı ayrı gösterecektir. Kırpmak istediğinizi tek bir tıklamayla hemen kırpabileceksiniz.
  • Rectangle: Bu seçenek size web sayfasının herhangi bir dikdörtgensel alanını kırpma imkanı verir. Bunu kullanmak için butonuna tıklayın ve  fareyi sürükleyip bırakarak kırpmak istediğiniz alanı ayarlayın.
  • Screen: Tüm ekranın görüntüsünü almak için buna tıklayın.
  • Scissors: Dikdörtgen gibi sizi belirli şekillere mahkum etmeden elinizde serbestçe çizdiğiniz her yeri kırpar.
  • My Boards: Bu seçenek sizi panoya götürecek ve oradan kırptıklarınızı düzenleyebileceksiniz.

Siteyi  buraya tıklayarak ziyaret edip ücretsiz olarak kaydolun ve hesabınız olsun. Ardından Chrome eklentisini yükleyin ve keyfinize bakın.


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu