ilivid Download Manager 2017 İndir Dosya İndirici Rapidshare, Mediafire, 4shared, Hotfile

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ilivid-download-manager_indirme-yoneticisi_445x306 ilivid Download Manager 2017 İndir Dosya İndirici Rapidshare, Mediafire, 4shared, Hotfile

ilivid Download Manager programı dosya paylaşım sitelerinde yer alan dosyaların indirilmesini kolayca organize edebilen ufak bir uygulama. RapidshareMediafire4sharedHotfile ve pek çok diğer dosya paylaşım sitelerini destekliyor.

Özellikle video dosyalarını indirirken dosyaların henüz indirilme aşamasında iken izletebilmesi gibi oldukça faydalı bir özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bunu ise içerisinde gelen VLC Media Player adlı program ile hallediyor. Desteklenen izleme formatları arasında şunlar bulunuyor:

MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3),AVI,ASF / WMV / WMA,MP4 / MOV / 3GP,OGG / OGM / Annodex,Matroska (MKV),Real,WAV (incuding DTS),Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52,Raw DV,FLAC,FLV (Flash),MXF,Nut,Standard MIDI / SMF,Creative™ Voice.

Ayrıca gezdiğiniz ve taradığınız dosya indirme sitelerindeki dosya linklerini eklentiler sayesinde otomatik olarak tarıyor ve indirmeye başlayabiliyor.

25-3-2013-15-03-081 ilivid Download Manager 2017 İndir Dosya İndirici Rapidshare, Mediafire, 4shared, Hotfile


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu