Glary Utilities

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Glary Utilities programı disk temizleme, şahsi bilgileri koruma ve performans arttırma görevlerini yerine getiren ücretsiz ve çok güçlü bir programdır.

Programın asıl görevi hataları düzelterek, karışıklık yaratan gereksiz dosyaları silerek, mahrem bilgileri koruyarak ve internet hızını optimize ederek bilgisayarın maksimum performansını muhafaza etmektir.

Bu mükemmel program işletim sisteminizdeki performansı, kararlılığı ve güvenliği arttıracak her noktaya dokunarak, eski ve yavaşlamış bilgisayarınızı aynen yeni satın alınmış bir bilgisayar gibi yani fişek gibi yapar. Glary Utilities programı özellikle de bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar için tavsiye edilir. Çünkü gelişmiş ayarları hiç bilmeseniz bile, Glary Utilities normal ayarlarıyla sizi en iyi derecede koruyabilir ve performansı yükseltebilir.

Glary Utilities bilgisayarınızı 8 kata kadar hızlandırabilir. Evet yanlış okumadınız, 800% daha hızlı bir bilgisayara kavuşabilirsiniz. Üstelik ileri seviye kullanıcılar için çok gelişmiş seçenekler de mevcut. Fakat hiçbir ayar bilmeseniz bile, tek tıklamayla otomatik olarak her şeyi optimize edebilirsiniz.

Programın Özellikleri:

  • Dünyanın bir numarası! Ücretsiz, güçlü ve hepsi bir arada temizlik araçları.
  • Bilgisayarı hızlandırır, sistem hatalarını onarır ve donmalara yada çökmelere neden olan sorunları çözer.
  • Tek tıklama ile optimize etme kolaylığı
  • Bilgisayarın performansını en üst noktaya çıkartmak için 20 den fazla araç içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu