Free GIF Text Maker GIF İndir Resimlere hareketli yazı yazma programı fotoğraflara animasyonlu yazılar yapma

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

free-gif-text-maker_1_606x565 Free GIF Text Maker GIF İndir Resimlere hareketli yazı yazma programı fotoğraflara animasyonlu yazılar yapma

Free GIF Text Maker, hareketli yazılar oluşturmak yada hareketli yazılarınızı resimlerinizin üstüne ekleyerek eğlenceli resimler ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. GIFresimlerinize efekt yada gölge ekleyebilir yada hızını ayarlayabilirsiniz.

Uygulama, içinde bulunan beğendiğiniz yazı tipini, çeşidini , gölgesini ve derinliğini seçmenize imkan sunuyor. Ayrıca resminizin arka planını ve kenar çizgilerinin renklerini de bu uygulama ile istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkün.

Resimlerinizi daha eğlenceli hale getirmek için bu uygulamayı indirerek hareketli yazılar oluşturup resimlerinize ekleyebilir ve resimlerinizin içine seçtiğiniz efektleri dahil edebilirsiniz.

Uygulama içinde 36 tane hareketli yazı efekti bulunduruyor. Ayrıca hazırladığınız resimleri buluta yükleyerek popüler sosyal ağ platformları Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr ve mail yoluyla paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Programı doğrudan bilgisayara indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız:

25-3-2013-15-03-081 Free GIF Text Maker GIF İndir Resimlere hareketli yazı yazma programı fotoğraflara animasyonlu yazılar yapma

Alternatif olarak ünlü Download.com sunucusundan indirmek için tıklayınız. (Direk yükleme linkidir)

İsteyen de ünlü program sitesi Softpedia üzerinden indirebilir.

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/Win98
Üretici:Viscom Software

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu