Fotoğrafı retro yapma, fotoğrafa retro efekti verme iPhone ve iPad uygulaması


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


screen568x568 Fotoğrafı retro yapma, fotoğrafa retro efekti verme iPhone ve iPad uygulaması

CamWow Retro ile resimlere retro efekti vermek çok kolay. Cep telefonunun kamerasından çekilen fotoğraflara retro filtreler eklemek demek fotoğrafa daha eskiymiş gibi bir görünüm bir hava vermek demektir.

Yukarıdaki resimde bunun basit örneklerine göz atabilirsiniz.

Tamamen bedava olan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod cihazları için özel olarak dizayn edilen bu uygulama sayesinde  hayalinizdeki fotoğrafları oluşturmak mümkün. Bunun için uygulamanın sahip olduğu bir sürü fotoğraf efektleri ve fotoğraf filtrelerini kullanabilirsiniz.  

Peki bu uygulama resimleri eskitmeyi nasıl başarıyor? Bunun için fotoğrafın temel kırmızı yeşil mavi renk değerini değiştiriyor.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama zahmetsiz ve eğlenceli bir şekilde nostaljik fotoğraf yaratmanıza imkan tanımakta. Eski tip analog fotoğraf makinalarının çektiği fotoğraflardaki orjinal görüntüyü aratmayan çalışmalar çıkarabilen fotoğraf düzenleme uygulaması retro fotoğraf düzenleme konusunda tercih edebileceğiniz uygulamaların en başarılıları arasındadır.

Uygulamayı aşağıdaki butona tıklayarak bedava yükleyebilirsiniz. Eğer sorun yaşarsanız yorum yazarak bildiriniz. En kısa sürede cevap vererek yardımcı olmaya çalışacağız…

25-3-2013-15-03-081 Fotoğrafı retro yapma, fotoğrafa retro efekti verme iPhone ve iPad uygulaması

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 9.1  MB


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu