Foto-Mosaik Fotoğraflara Mozaik Efekti Yapma Programı Ücretsiz İndir Mozaik Resim Oluşturma Hazırlama


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


screenshot_foto-mosaik_mosaic_04 Foto-Mosaik Fotoğraflara Mozaik Efekti Yapma Programı Ücretsiz İndir Mozaik Resim Oluşturma Hazırlama

Foto-Mosaik fotoğraflarınıza mozaik efekti yaratmanızı sağlayanücretsiz bir resim düzenleme aracıdır. Basit düzeni ve kolay kullanım sunan dizaynı ile programı kullanmada herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır.

Programın arayüzü basittir, yardım sihirbazı ve her aşamada ekranınızda çıkacak talimatlar ile kullanmak çok kolaydır. Program resim veri tabanınızı organize ederek ileride kullanmanız için kolaksiyonunuzda saklamanıza olanak verir. Boyutlarına, şekillerine ve sayılarına göre onlarca fotoğrafınızı çok kısa bir zamanda kullanarak mozaik resimler yaratabilirsiniz.

Yaratacağınız mozaik fotoğraflarda ne kadar çok resim kullanırsanız o nispette güzel görünüme sahip görüntüye sahip olabilirsiniz. Karıştırıcı özelliği ile oluşturduğunuz mozaik fotoğraftaki resimleri karıştırabilirsiniz. Fotoğraf hatırlama özelliği ile kolayca kolaj resimler yaratabilirsiniz.

Özellikler:

  • Ücretsizdir
  • Basit bir kullanıcı arayüzü vardır
  • Kolay kullanım sunar
  • Kolaj resim yaratabilirsiniz
  • Mozaik resimler oluşturabilirsiniz

25-3-2013-15-03-081 Foto-Mosaik Fotoğraflara Mozaik Efekti Yapma Programı Ücretsiz İndir Mozaik Resim Oluşturma Hazırlama

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:sixdots.de

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu