Fontları editleme ve font koleksiyonu organize etme programı ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

fontfrenzy1 Fontları editleme ve font koleksiyonu organize etme programı ücretsiz indir

Normal şartlar altında normal bir donanıma sahip Windows yüklü bilgisayarda fontları görüntülemek veya fontlarla ilgili işlem yapmaya çalışmak sistemi kasar ve bilgisayarın anlık bir şekilde geçici olarak yavaşlamasına neden olur. Fakat işi gereği fontlarla uğraşmak zorunda kalanlar maalesef bu acı gerçekle yüzleşmek zorunda. Eğer profesyonel olarak font koleksiyonunuz (arşiviniz) varsa ve bu arşivi yönetmekte sıkıntı yaşıyorsanız sizlere hem fontları açıp düzenleyebileceğiniz (değiştirmek için) hem de kontrol ederek planlı bir şekilde organize edebileceğiniz Font Frenzy isimli tamamen bedava olan programı öneriyorum. Özellikleri ve kullanımı hakkında ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız…

Bu font yöneticisi sayesinde dilediğiniz fontları hızlıca görüntüleme, kurma ve silme seçeneklerine sahip olacaksınız. Standart olarak tanımlandırılmış olmayan her fontu tek bir buton ile silebilmekle birlikte sahip olduğunuz fontlar için bir backup hazırlamanız bile mümkün. Böylece olası bir yanlış işlem yüzünden para ödemiş olduğunuz pahalı fontları kaybetmeyeceksiniz.

Web ile grafik tasarımı, video düzenleme ve diğer görsel işleri hobi veya profesyonel olarak uygulayan her insanın ihtiyaç duyacağı bir program olan Font Frenzy, son derece yalın ve hızlı bir kullanımı mümkün kılan bir arayüze sahip.

Font Frenzy isimli tümüyle ücretsiz font yöneticisi ve düzenleyicisinin dosya boyutu yalnızca 489 kb dır ve asla bilgisayarı yavaşlatmaz.

25-3-2013-15-03-081 Fontları editleme ve font koleksiyonu organize etme programı ücretsiz indir

Alternatif indirme linkleri:

http://www.softpedia.com/progDownload/Font-Frenzy-Download-14438.html

http://www.downloadsource.net/8147/Font-Frenzy/


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu