EtS 2 MercedeS BenZ ActroS Mp4 Tır Yaması İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: euro truck simulator 2 otogarlı otobüs yaması,ets 2 mercedes mp4 yaması,ets 2 mercedes mp4,mercedes tır oyunu indir gezginler.ets 2 mercedes yaması,ets 2 mercedes benz actros mp4 tır yaması indir,euro truck simulator 2 mercedes mp4 yaması,ets 2 mercedes actros mp4 indir,mercedes oyunu indir gezginler,mercedes tır 2013

https://www.youtube.com/watch?v=GyyRmtRX90c

mercedesbenzmp4

Yapımcı :
DANZ – D3S Design

Nasıl Yüklenir ?
Aşağıdaki Bağlantılardan Mod Dosyasını İndiriniz . Winrar Programı ile İndirdiğiniz Dosyayı Açınız . İçerisinde Bulunan .SCS Uzantılı Dosyayı Belgelerim / Euro Truck Simulator 2 / Mod Klasörünün içerisine Atınız.

İndirme Linkleri (28,31MB) :
MediaFire
http://www.mediafire.com/?d588vc244t6r81e

ETS 2 Mod – Mercedes-Benz Actros MP4 v4.0

Modu Yükleme 1: İndirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp “BelgelerimEuro Truck Simulator 2mod” klasörüne atın.

Modu Yükleme 2: “Mod” klasörüne attıktan sonra oyun profil ekranında “düzenle” kısmından scs dosyasını seçip onaylamanız yeterlidir.

Gelen Yenilikler:
Orjinal Mercedes kabini eklendi.
GPS hatası giderildi.

Alternatif Link 1: İNDİR-DOWNLOAD

Alternatif Link 2: İNDİR-DOWNLOAD

ETS 2 Mercedes MP4 Tır Modu – Kamyon Modu

Ets 2 Mercedes Actros MP4 Yaması
Oyunda olmayan Mercedes firmasının lüks tırı modlar sayesinde oynanabilmekte.
Yeni yapılmış bir moduda sitemize eklemiş bulunmaktayız.
Oynandığı sürümler : 1.11/ 1.12 / 1.13
Çıktığı Galeri : Majestic

İşte Karşınızda EtS 2 MercedeS BenZ ActroS Mp4 Tır Yaması

EtS 2 MercedeS BenZ ActroS Mp4 Tır Yaması Indir

Sizler için oyunda kullanabileceğiniz en güzel tır yamalarını paylaşmaya devam ediyorum.Bu yazımızda sizlere Ets 2 Mercedes actros mp4 tır yamasını sunuyorum.Aracımız resimden de görebileceğiniz çok şık bir görüntüye sahip olup gerçeğiyle birebir aynı olacak şekilde tasarlanmıştır.2012 model mercedes tır olan actros mp4 modeli en çok beğeni alan araçlardan biri olmuştur.

Euro truck simulator 2 mercedes benz actros mp4 tır modunu arayan arkadaşlarımız bu yazının altındaki linkten indirip oyuna kolayca entegre edebilirler.Kurulum işlemi oldukça kısa ve basittir.Yamanın kurulumunu yaptıktan sonra oyuna girip çekici galerilerini dolaşın.Araç bu galerilerin birinde olacaktır.Direk arabanız değişmez.Galeriden gidip satın almanız gerekecektir.

Sizler için tır yamaları paylaşımlarımız ve diğer yamalarla ilgili içeriklerimizde ilerleyen yazılarımızda yerlerini alacaklar.Sitemizi takip ederek bu yamalardan yararlanabilirsiniz.Ets 2 mercedes tır modunu indirmek için doğru adrese geldiniz ;) hepinize iyi oyunlar dilerim.

Yama Kurulumu: İndirdiğiniz dosyanın içinde bulunan .scs uzantılı dosyayı Belgelerim/Euro Truck Sİmulator 2/Mod Klasörü içine atın.

EtS 2 MercedeS BenZ ActroS Mp4 Tır Yaması : Tıkla Indir


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu