DVDStyler profesyonel DVD hazırlama programı menü hazırlama arkaplan ekleme yazı yazma font değiştirme yazılımı


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


thomas2 DVDStyler  profesyonel DVD hazırlama programı menü hazırlama arkaplan ekleme yazı yazma font değiştirme yazılımı

DVDStyler, profesyonel içeriğe sahip DVD’ler hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. DVDStyler ile MPG videolarını direkt olarak kullanabilir, NTSC/PAL menüleri ve arkaplan ekleyebilir, menünün istediğiniz yerine yazı yazabilir, yazı fontlarını ve renklerini değiştirebilirsiniz.

Yeni proje: Yeni bir proje oluştururken Avrupa ülkelerindeki TV standardı olan PAL’i seçmelisiniz.

Video Eklemek: Videolarınız MPEG2 biçiminde olmalı. Soldaki menüden Directories‘e tıklayın. Buradan eklemek istediğiniz dosyaları bulun ve Menu 1 adlı standart simgenin yanına sırayla dizin.

Düğmeler: Video dosyalarının herbirine ait birer düğme oluşturmak için sağ fare tuşuyla büyük siyah önizleme penceresine tıklayın ya da resmi içerisine sürükleyin. Düğmeye sağ tuşla tıkladıktan sonra Properties‘den konum ve saydamlık derecesi gibi değerleri değiştirebilirsiniz.

Arkaaplan: Sürükle bırak yöntemiyle herhangi bir resmi ön izleme penceresine taşımalısınız. DVDStyler kullanıcılara sekiz farklı arkaplan görüntüsü sunuyor. Elbette bunlara yenilerini de eklemek mümkün. Şimdi File / Burn DVD‘yetıklayarak DVD’inizi oluşturabilirsiniz.

Yazma seçeneklerinden Just generate‘i kullandığınızda program ISO dosyasını üretecek. Bunun direkt olarakDVDStyler üzerinden ya da farklı bir programa kopyalayarak DVD‘inize son şeklini verebilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 DVDStyler  profesyonel DVD hazırlama programı menü hazırlama arkaplan ekleme yazı yazma font değiştirme yazılımı

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Alex Thüring

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu