Dailymotion Video İndirici ve Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir – Free Dailymotion Downloader


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


free-dailymotion-downloader-27213-281 Dailymotion Video İndirici ve Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir - Free Dailymotion Downloader

Popüler video paylaşım sitesi DailyMotion üzerinde bulunan videoları indirebilmenize ve bu videoları dilediğiniz formatlara dönüştürebilmenizi sağlayan Free Dailymotion Downloader tamamen ücretsiz bir video indirme yöneticisidir.

Dünyanın en büyük video izleme sitelerinden birisi olan DailyMotion videolarını özgürce bilgisayarınıza indirmek ister miydiniz? Herkes bazen izlediği ve hoşuna giden bir videoyu pcye indirip kaydetmek isteyebilir.

İşte bu durumlar için sizlere Free Dailymotion Downloader’ın en iyisi olduğunu söylüyorum. Bir kere tamamen ücretsiz, ikincisi işini harika yapıyor. Ne bir eksik ne bir fazla. Tek yaptığı iş ve en iyi yaptığı iş DailyMotion üzerindeki videoları bilgisayara yüklemek. Daha sonra eğer isterseniz indirmiş olduğunuz videonun formatını  diğer popüler video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Programın içinde hazır gelen gömülü bir video oynatıcı mevcuttur. İhtiyaç halinde videoları bununla da izleyebilirsiniz.

Peki program nasıl çalışır ve nasıl kullanılır?

Aslında işiniz çok basit. Çok kısa anlatacak olursak;

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım ile tek yapmanız gereken tarayıcınızda açık olan Dailymotion videosunun bağlantısını kopyalamak ve program ana penceresinde bulunan Paste URL tuşuna tıklamak olacaktır.

25-3-2013-15-03-081 Dailymotion Video İndirici ve Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir - Free Dailymotion Downloader

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :14.7 MB
  • Versiyon :1.8.0
  • Dil :İngilizce

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu