Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

maxresdefault Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

Merhaba arkadaşlar, bir büyük hizmetle daha karşınızdayım. 2017 tarihinde güncellediğim bu sayfada şuanda piyasada çalışan en iyi ve en sorunsuz CS 1.6 bot atma paketlerini tek tek alt atla ekledim. Üstelik tüm dosyaları Kaspersky İnternet Security güvenlik programım ile tarattım ve temiz olduklarını teyit ettim. Üstüne üstük tüm dosyaları bizzat indirip kendi sunucuma yükledim. Böylece farklı farklı saçma sapan dosya paylaşım sitelerine giderek geri sayım süresini beklemek zorunda kalmayacak ve bir yığın külfetle uğraşmayadan tek tıkla bilgisayara indireceksiniz. Botun nasıl kurulacağı yani kurulumu ve nasıl bot atılacağı da tüm detaylarıyla yazının içinde yer alıyor. Dikkatlice okuyarak adım adım uygulayınız.

Cs-1.6-Bot-Paketi Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor
Counter Strike oyunu, oyun dünyasının en büyük hayran kitlesine sahip olan bir oyundur. Oyunun hem dünyada hem de ülkemizde çok sayıda hayranları bulunmaktadır. Oyun, iki gruptan oluşan bir savaşı konu alır. Bu gruplar Terörist ve Counter grubudur. Her iki grubun ortak silahlarının olduğu gibi, kendilerine özel olarak tasarlanmış silahları da vardır. Oyundaki tüm grupların karakterleri ve karakterlerinin kıyafetleri birbirinden farklıdır.
Sitemiz üzerinden sizlerle ücretsiz olarak paylaşacağımız Counter Strike 1.6 bot paketi ile birlikte, evinizde veya işyerinizde internetiniz olmasa dahi, botlarla birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Oyun için üretilen bu bot paketinin en iyi yanlarından biri ise botların zorluk seviyelerini kendiniz, manual olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sayede dilerseniz basit bir oyun, dilerseniz de zor bir oyun oynayabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 bot paketi ile botlu oyun oynayacağınız zaman zor bir oyun istiyorsanız botların gücünü 90-100 arası yapın. Eğer oyuna alışmak için ilk başlarda kolay bir oyun istiyorsanız botun seviyesini 50’den aşağı yapabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 oyunu, botlarla oynanınca online oyun kadar zevk vermese de bilgisayarınızda oyun ile keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Sitemizden Cs 1.6 bot paketi tek link indirebilirsiniz.

Cs 1.6 Bot atma:

Size verdiğimiz linkten bot paketini indirin. Daha sonra klasör içindeki exeyi çalıştırarak bot paketini kurun. Haritayı seçip oyunu kurarken botlarınızla ilgili ayarlarıda oyuna girmeden yapın. Zorluk derecelerini ve bot sayısını ayarladıktan sonra haritaya başlayın.

25-3-2013-15-03-081 Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

(Alternatif) Counter Strike 1.6 Bot Atma Paketi İndir

Counter-Strike-1.6-Bot-Paketi Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor
Cs 1.6 oyununun bütün sürümlerinde çalışan bot paketini sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğiniz gibi bazı sürümlerde bot paketinin yüklendiği halde çalışmadığı görülüyordu. Sizlere verdiğimiz paketi atarak oyunu sorunsuz oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunun Türkçe veya İngilizce dilinde olması önemli değil iki türlü de kullanabileceksiniz. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi biz İngilizce oyuna yükledik ve oyuna ne kadar bot eklenmesi gereken kısımdan seçim yapabiliyoruz.

Counter Strike 1.6 Bot Atma Nasıl Yapılır:

 1. Bunun için ilk olarak sizlere verdiğimiz 9mb boyutundaki bot paketini indirin. Ardından arşivden çıkartarak “Cstrike” klasörünü kopyalayarak “CProgram FilesValve” veya nereye kurduysanız o dizini açarak yapıştırın.
 2. Şimdi oyunu açarak harita kısmından bir bölüm seçin ve aşağıda bulunan cpu yapay zeka bölümüne tik atarak oyunda kaç tane bot istediğinizi girin.
 3. Son olarak zorluk alanından zevkinize göre kolay veya en zor şeklinde ayarlamalar yaparak oyuna girebilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

(Alternatif-2)  Counter Strike 1.6 Bot Paketi İndir

gencoyuncu-counter-strike-1-6-indir-300x225 Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

Counter Strike 1.6 Bot Paketi Counter Strike 1.6 oyununu kendi bilgisayarında oynarken harita içinde yanlız başınıza dolaşmak istemiyorsanız bu paketi kesinlikle  kurmalısınız.  Counter Strike 1.6 oyununu sitemizde bulabilirsiniz.  cs 1.6 bot paketi  denenmiştir kesinlikle hiçbir sorun yoktur ve süper çalışmaktadır.

İlk oyunu açtığınızda bir kereye mahsus azıcık kasabilir hemen endişe etmeyin çünkü botlara haritalar yükleniyor…

Eğer ingilizcesini kullanıyorsanız  aşağıdaki  gibi  seçimini yapabilirsiniz.

Oyunda botların da olması için “Include CPU players (Bots) in this game” seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
Daha sonra “Number of CPU players” kısmından oyunda kaç adet bot olacağını girin.

Ve “Difficulty” bölümünden de zorluk derecesini seçin. Tükçe karşılıkları;
1. Easy – Kolay
2. Normal – Normal
3. Hard – Zor
4. Expert – Çok Zor

25-3-2013-15-03-081 Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

(Alternatif-3) Cs 1.6 Bot Paketi İndir ve Kurulumu

aaaaaaaaaa Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

Valve’in efsanelerinden Half-Life’ın basit bir modu olarak doksanlı yılların sonunda piyasaya sunulan ve kısa zamanda elde edilen popülerlik ile birlikte takım tabanlı çok oyunculu nişancı oyunlarının çoğuna ilham veren yapısı ile on milyonlara ulaşan Counter Strike, günümüzde de halen farklı versiyonları ile birlikte gerek Türkiye gerekse dünyanın dört bir yanından tutkunlarına keyifli vakit geçirtmeye devam etmekte. An itibari ile son sürümü Valve tarafından gelişimi sürdürülen Counter Strike Global Offensive olsa da 1.6 sürümünün stabilitesi ve silahların gerçekçi yapısı ile birlikte alıştıkları temadan vazgeçmek istemeyen milyonlarca oyuncu hali hazırda söz konusu sürümde sabit kalmayı yeğlemekteler.

Cs 1.6 Bot Paketi ile birlikte sizler de bu başarılı sürümde tecrübelerinizi geliştirmek veya internet bağlantınız olmadığında heyecana ara vermemek için üst düzeyde yapay zekaya sahip bilgisayar kontrollü oyunculara erişebilirsiniz. En popüler CS 1.6 haritalarında keyifle mücadele edebileceğiniz rakip ve takım arkadaşlarınıza Cs 1.6 Bot Paketi indir ile ulaşarak nişancılık kabiliyetinizi doruk noktasına çıkartabilirsiniz.

sistem Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor

Counter Strike 1.6 Bot Paketi Kurulumu Nasıl Yapılır
 1. Cs 1.6 oyununu bilgisayarınıza kurun ve dosyaları alternatif linklerden birisini kullanarak indirin. Ardından inen dosyaları arşivden çıkartın ve “Cstrike” klasörünü kopyalayarak “CProgram FilesValve” veya nereye kurduysanız oradaki dizine yapıştırın.
 2. Şimdi oyunu açarak harita kısmından bir bölüm seçin ve aşağıda bulunan cpu yapay zeka bölümüne tik atarak oyunda kaç tane bot istediğinizi girin.
 3. Son olarak zorluk alanından zevkinize göre kolay veya en zor şeklinde ayarlamalar yaparak oyuna girebilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Cs 1.6 Sorunsuz Bot Paketi 2017 İndir Denendi %100 Çalışıyor


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment9 Yorum
 1. halil
  Haziran 22, 19:20 halil

  ya indirdim konsol karıştı botlar respawn atıyor lütfen yardım edin

  reply Reply this comment
 2. mert
  Haziran 28, 22:01 mert

  karderşim oyun bot yok karsaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

  reply Reply this comment
 3. qwq
  Temmuz 05, 15:12 qwq

  kardeş oyun açılyr kapanıyor sonra tekrar

  reply Reply this comment
 4. bilal
  Temmuz 13, 16:40 bilal

  qwq aynen kardesm

  reply Reply this comment
 5. Enes
  Ağustos 23, 22:41 Enes

  Ya kardeşim bi bölüm açarken menüye geliyor bu ne biçim bi şey ya

  reply Reply this comment
 6. muratXD
  Eylül 26, 16:53 muratXD

  yaw ben bot paketi indirdim kurdum oldu botlar geliyr ama telsi konusma sesleri gelmiyor

  reply Reply this comment
 7. mehmet
  Ocak 30, 20:47 mehmet

  indirdim inşallah çalışır

  reply Reply this comment
 8. Muhammed
  Mayıs 30, 17:55 Muhammed

  indirdim cs1.6 ya girdim olmuyorrrrrrr

  reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu