Chrome App Launcher Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


chrome-app-launcher_1_619x430 Chrome App Launcher Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle  Download

Google Chrome kullanıcılarına sunulan Chrome App Launcher(Chrome Uygulama Başlatıcısı) uygulamasını kullanarak Google hizmetlerine ve tüm uygulamalarınıza masasüstünüzden hızlıca erişebilirsiniz.

Şu ana kadar Chromebook kullanıcılarının kullanabildiği Chrome Uygulama Başlatıcısı test sürecinden kurtuldu. Bugün itibariyle herkes tarafından erişebilen uygulamayı sitemizden hızlıca ve güvenli şekilde indirebilirsiniz. Kısa süren bir yüklemenin ardından Windows işletim sisteminizin masaüstünüze “Launcher” simgesi yerleşecektir. Görev çubuğundan da erişebildiğiniz uygulamayı kullanarak Google Chrome, Gmail, YouTube, Google Drive, Chrome Web Mağazası’na tek tıkla gidebilirsiniz. Uygulamada Arama kutucuğu da bulunmaktadır. Çok fazla uygulama kullanıyorsanız arama kutucuğu işinize oldukça yarayacaktır.

Uygulama başlatıcısı ile uygulamalarınıza sağ tıklayarak uygulamalarınızı hızlıca kaldırabilir, hesap ayarlarınıza  ve gelişmiş ayarlara ulaşabilirsiniz. Geri Bildirim gönder seçeneği ile uygulama başlatıcısında rasladığınız hataları Google’a bildirebilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Chrome App Launcher Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle  Download

Lisans:Ücretsiz

İşletim Sistemi:Win8/Win7
Üretici:Google

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu