Cep için Mobil Asphalt: Urban GT Araba Yarışı Oyunu İndir Symbian Nokia Java Jar Telefonlar İçin

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

New York, Miami, Cuba, Las Vegas, Paris ve daha birçok şehir ve sokakta otomobil yarışına varmısınız? Üstelik cep telefonunuzdan.

018.jpg.pagespeed.ce.pFikxbgOFd Cep için Mobil Asphalt: Urban GT Araba Yarışı Oyunu İndir Symbian Nokia Java Jar Telefonlar İçin

Asphalt ile 3 boyutlu olarak ve birbirinden güzel ve üstün özelliklere sahip araba ve modellerle doyasıya yarış yapmanın zevkini yaşayacaksınız. 3 boyutlu otomobil yarışı zevkini cep telefonunuzdan yaşayın. Ayrıca otomobillerinize aksesuarlar yapabilir ve çeşitli seçenekler ile yarış hızınızı artırabilirsiniz.

1 ile 4 kişi arasında telefonunuzdan bağlantı kurarak oynayabilir ve telefonunuz üzerinden Turnuvalar düzenleyebilir, şampiyonalara katılabilir hatta ve hatta kazandığınız paralarla yeni model otomobillere sahip olabilirsiniz. Yüksek adrenalin dolu yarışlara hazırmısınız? Hiç durmayın o zaman. Başarılar…

Oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra Bluetooth, Kızılötesi veya da USB Kablobağlantısı sayesinde telefonunuza atabilir ve kurulumunu telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Cep için Mobil Asphalt: Urban GT Araba Yarışı Oyunu İndir Symbian Nokia Java Jar Telefonlar İçin

Lisans:Deneme Sürümü

İşletim Sistemi:Symbian
Gereklilik:Mobil Symbian, N-Gage
Üretici:Game Loft

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu