Bilgisayarın Kapanmasını Engelleyen Program İndir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


dont-sleep_1_472x315 Bilgisayarın Kapanmasını Engelleyen Program İndir

Çeşitli nedenlerle bilgisayarın kendiliğinden otomatik olarak kapatılmasını engellemek istiyorsanız yani diğer bir değişle bilgisayarın veya oturumun siz istediğiniz sürece açık kalmasını istiyorsanız, o zaman sizlere Don’t Sleep programını tavsiye ediyorum. Tamamen bedava ve portable (taşınabilir) olan bu programı yüklemeden direk çift tıklayarak açıp  çalıştırabilirsiniz. Programın diğer özellikleri ve kullanımıyla ilgili detaylı bilgileri makalenin devamınca inceleyebilirsiniz…

Programın sade arayüzü sizlere kullanabileceğiniz tüm işlemleri tek bir yerde sunmaktadır. Bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini, kapanmasını, ekran koruyucuya geçmesini Don’t Sleep ile kolayca engelleyebilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla yapmak istediğiniz tüm işlemleri zamanlayabilir veya zamanı geldiğinde yürürlüğe koyduğunuz tüm işlemlerin iptal olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan Don’t Sleep, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgisayarlarının bekleme moduna geçmesini, yeniden başlatılmasını veya oturumunun kapatılmamasını isteyenler için Don’t Sleep gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

3.1 sürümüyle birlikte Windows 8.1 için küçük değişiklikler yapılan programın, dil dosyaları da bu sürümle birlikte güncellendi.

Dont Sleep adlı programımızın dosya boyutu sadece ve sadece 56 KB kadar olup, lisansı ise tümüyle ücretsizdir ve Windows 8-Windows 7 işletim sistemlerinde problemsiz olarak çalışır…

25-3-2013-15-03-081 Bilgisayarın Kapanmasını Engelleyen Program İndir


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu