Avira Free Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Avira Free Antivirus bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan kusursuz bir antivirüs çözümüdür.

Avira Free Antivirus kullanışlı bir virüs koruma yazılımı olup bilgisayarınızı spyware, rootkit, worm, phishing, hoax, malware ve diğer genel zararlı yazılımlardan korur. Bunun yanı sıra Avira bilgisayardaki zararlı dosyaları da tarayarak bulur. Bu ücretsiz programın özellikleri website doğrulama, izinizi takip edenleri engelleme ve sosyal ağlar üzerine yoğunlaşmıştır.

Avira Free Antivirus’ün araç çubuğu sayesinde internette içiniz rahat ve güven hissi içinde gezebilir, sinir bozan pop-up pencereleri engelleyebilir ve adware denilen reklamsal zararlılardan korunabilirsiniz. Programın yeni eklenen özellikleri arasında website şöhret (itibar) danışmanı, sosyal ağlar koruması ve CallingID teknolojisini sayabiliriz. Avira Free Antivirus  işinizi basitleştirmek adında siz internette sörf yaparken her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol eder. Kısacası bu araç çubuğu sayesinde hem şahsi bilgilerinizin çalınmasından hem de bilgisayara virüs bulaştıracak sitelere girmekten kurtulursunuz.

Programın en yeni eklenen özelliği ise “Expert Market” denilen ve kolayca teknik destek almanızı sağlayan bir hizmettir.

Avira Free Antivirus  programının dosya koruma motoru her 6 saatte bir otomatik şekilde  kendisini güncelleyerek, en güncel korumayı sağlar. Dahası, bu ücretsiz programın, kişisel bilgilerin çalınmasına ve casus yazılımlara karşı sizi koruyan bir Android akıllı telefon uygulaması da var. Bununla birlikte, programın bir güvenlik motoru olmadığı için sizi malware tarzı zararlı yazılımlara karşı koruyamaz.

Avira’nın bu sürümü herkese 5GB’lık bir online depolama alanı veriyor. Her türlü müzik, döküman, video ve fotoğraflarınızı yükleyip saklayabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu