Aviary Photo Editor Windows 8’e Özel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


aviary-photo-editor_resim-secme_759x427 Aviary Photo Editor  Windows 8'e Özel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir

Aviary uzun süredir pek çok resim ve fotoğraf düzenleme uygulamasıile tanınıyor ve hem standart Windows uygulamaları hem de mobil işletim sistemlerindeki uygulamaları ile öne çıkıyordu. Şimdi ise fotoğraf düzenleme şansını Windows 8 metro arayüzü uygulaması olarak bizlere sunuyor.

Aviary Photo Editor elbette profesyoneller için değil ancak standart PC kullanıcılarının ihtiyaç duyabilecekleri tüm resim düzenleme özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Resimlerinizi döndürebilir, kesebilir, renk tonlarını değiştirebilir, ufakefektler ve filtreler verebilir, kontrast ayarlamaları yapabilir ve görünümlerini en iyi hale getirebilirsiniz.

Bünyesinde hazır bazı çizim grafikler de barındıran uygulama aynı zamanda kırmızı göz temizleme, diş beyazlatma gibi kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları temel nitelikleri de bulunduruyor. Eğer detaylı ve profesyonel bir işiniz yoksa, sadece bir kaç düzeltme ile resimlerinizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız Aviary Photo Editor’ü kullanmayı unutmayın.

25-3-2013-15-03-081 Aviary Photo Editor  Windows 8'e Özel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8
Üretici:Aviary

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu