AVG AntiVirus Free Edition 2015

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

AVG firması yeni sürümü olan AVG AntiVirus Free 2015 versiyonuyla hala zorunlu ve temel seviyede koruma hizmeti sunmaya devam ediyor. AVG programı bilgisayardaki virüsleri bulmak ve silmenin ötesinde, siz internette dolaşırken zararlı linklere tıklamanızı engelleme, herhangi bir dosyayı henüz siz indirmeden önce kontrol etme ve gelişmiş özellikleriyle hem şahsi bilgilerinizi hem de bilgisayarınızı koruma gibi üst düzey özellikler sunar. 2015 yılıyla birlikte çekirdek teknolojisini geliştiren ve doğruluk yüzdesini arttıran AVG, yeni bir bulut tabanlı tespit metodu da kullanmaya başladı. Kullanışlılık da güvenlik kadar önemli olduğu için AVG AntiVirus Free 2015’in tasarımı kolay kullanım için özelleştirildi.

Yenilenmiş haliyle AVG’nin tespit edebilme gücü epey arttı. Artık ekranı kilitleyerek programı satın almak için teklif sunan ve kapatılmayan reklam virüslerini daha iyi tespit ediyor ve internetten indirilebilecek tüm dosyaları tarayarak güvenliğinizi sağlama alıyor.

AVG Anti-Virus Free Edition Özellikleri:

  • Mükemmel antivirüs koruması
  • İnternette dolaşırken yada oyun oynarken asla rahatsız etmez
  • Güvenli indirmeler – indirilen her şeyi yükleme başlamadan önce kontrol eder
  • İnternette güvenli sörf yapın ve arama motorlarında istediğiniz şeyi güvenle arayın
  • Facebook virüslerine karşı tam koruma – Arkadaşlarınızdan gelebilecek virüslü ve zararlı tüm paylaşımlara karşı sizi koruyan AVG sayesinde virüslü paylaşımları da çevrenize yaymaktan kurtuluyorsunuz.
  • Epey ilgili teknisyenler tarafından ücretsiz destek sunar

Not: Kurulum sırasında AVG Free yada ücretli olan AVG internet security’nin 30 günlük deneme sürümünden birini seçmeniz gerekiyor. Bu sayfaya geldiğinize göre tabi ki Free olanı seçmelisiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu