AutoScreenRecorder Ücretsiz ve Basit Bir Ekran Videosu Çekme Programı İndir, Kolay Masaüstü Ekran Kayıt Yazılımı


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


asr_from_div AutoScreenRecorder Ücretsiz ve Basit Bir Ekran Videosu Çekme Programı İndir, Kolay Masaüstü Ekran Kayıt Yazılımı

Bilgisayarımın ekranında ne varsa videoya kaydedebileceğim kullanması çok kolay ve arayüzü son derece sade basit olan ücretsiz bir program istiyorum diyorsan, buyur kardeş bu tam sana göre!

Bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri kaydetmek ve daha sonra başkalarına izletmek istiyorsanız rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program olan AutoScreenRecorder‘ı mutlaka denemelisiniz. Hem kolay, hem de keyifli kullanımıyla gerek bilgisayarında çeşitli eğitim videoları hazırlamak isteyenleri, gerekse de eğlence amacı güden kullanıcıları memnun edecek bir program.

Yazılımı açtığınızda hoş bir pencereyle karşılaşıyor ve hemen üst bölümde bulunan ‘Record Now‘ ile ‘Stand By‘ butonlarına dikkat ediyorsunuz. ‘Record Now’ butonuna tıkladığınızda, o andan itibaren ekranınızda ne yaparsanız yapın mercek altına alınmaya ve kaydedilmeye başlıyor. Kaydı durdurduğunuzda ise, yaptığınız kayıt sonlanıyor ve bu kayıt masaüstüne bir AVI dosyası olarak yerleşiyor.

Çeşitli Codec ayarları yapmak isterseniz, To butonuna tıklayarak Codec ile ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 AutoScreenRecorder Ücretsiz ve Basit Bir Ekran Videosu Çekme Programı İndir, Kolay Masaüstü Ekran Kayıt Yazılımı

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu