Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


gz0pqlthq2ow4gccmejl Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması

Hem Android’li cihazlarda hem de iOS işletim sistemini kullanan Apple’ın iPhone, iPad ve iPod cihazlarında kullanabileceğiniz bir zaman yönetimi programını sizlere tanıtmak istiyorum.

Downtyme isimli bu programın tamamen ücretsiz olmasının dışında öne çıkan özelliği  zaman çizelgesi oluşturmaya izin vermesi ve bunun sonucu olarak da sosyal ortamlarda zaman geçirmek ve eşle dostla buluşmak için size boş zamanlarınızın hangi gün ve saatlerde olduğunu göstermesidir.

Facebook hesabınız ile oturum açacağınız uygulama, bu sayede arkadaş listenizde yer alan ve Downtyme’ıkullanmakta olan tüm arkadaşlarınızın sizin ne zamanlar meşgul ve ne zamanlar boş olduğunuzu görüntüleyebilir. Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın zaman çizelgelerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarınızla aynı anda boş olduğunuz zamanları değerlendirerek, dışarı çıkabilir, yemeğe gidebilir veya sadece takılabilirsiniz.

Bir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda etkinliklere davet edebileceğiniz uygulama, içerisinde yer alan akıllı arama algoritması sayesinde yakınınızda ve boşta olan arkadaşlarınızı bulmanıza da yardımcı olur.

Günümüzde hem işinizdeki performansın artması, hem zamanı daha iyi kontrol ederek ve daha verimli kullanarak kişisel başarınızı arttırmak hem de daha sosyalleşmek adına Downtyme uygulamasını sizlere tavsiye ediyorum…

Programın iOS ve Android verisyonları için iki ayrı yükleme linki aşağıda eklenmiştir:

Boyut:

iOS için indir:

25-3-2013-15-03-081 Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması

Android için indir:

25-3-2013-15-03-081 Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu