Android Uygulama Silici Easy Uninstaller Kullanımı Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır ve Program Silme Kaldırma Nasıl Yapılır?


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


android-silici Android Uygulama Silici Easy Uninstaller Kullanımı Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır ve Program Silme Kaldırma Nasıl Yapılır?

Günümüzde gelişen mobil iletişim sektörü ile birlikte bir çok telefon modeli ve işletim sistemi de piyasaya sürülmektedir. Bu işletim sistemlerinden biri de Google tarafından yapılan ve her geçen gün yeni güncellemeler ile kalitesini arttıran Android’dir. Android işletim sistemi ile birlikte binlerce uygulamaya dahi ulaşabilmekteyiz. Kullanışlı ve az ram harcayan Android işletim sistemli telefonlar ile istediklerimizin çoğunu gerçekleştirebilmekteyiz.

Android telefonlarımıza sık sık uygulamalar yükler ve bize en uygun uygulamayı bulmaya çalışırız. Uygulama yüklerken bazen aşırıya kaçarız veya uygulamalarda sorunlar çıkar. Bu durumda, gereksiz veya istenmeyen uygulamaları telefonumuzdan kaldırırız. Kimi zaman kaldırma işlemini gerçekleştirememekte veya bu işlem çok uzun sürmektedir.

Bu gibi problemleri ortadan kaldırmak için Easy Uninstaller kullanmanız yeterlidir. Ücretsiz olarak Veindir.com’da bulabileceğimiz Easy Uninstaller ile istenmeyen veya gereksiz uygulamalarımızı rahatlıkla kaldırabilmekteyiz. Telefonda çok az kaplaması sayesinde, varlığı ile yokluğunun bir olduğunu söyleyebiliriz. Çok az yediği ram ile de diğer uygulamalara göre oldukça verimlidir.

Öncelikle programı indirmek için Easy Uninstaller indir sayfamıza giderek ilgili uygulamayı indirin.

Android işletim sisteminize yükledikten sonra beklemeden silme işleminize başlayabilirsiniz. Toplu olarak da uygulama kaldırabilme imkanı veren Easy Uninstaller ile telefonumuzdaki uygulamaları en iyi şekilde yönetebilmekteyiz. Easy Uninstaller uygulamasını kullanmak oldukça basittir.

Yapmanız gereken silinmesini istediğiniz uygulamaları seçmek ve daha sonra “Uninstall” yani kaldır butonuna tıklamak. Uygulama, silmek istediğiniz diğer uygulamaların silme işlemini sizin yerinize yürütecektir.

android-istenmeyen-uygulama Android Uygulama Silici Easy Uninstaller Kullanımı Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır ve Program Silme Kaldırma Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki resimdeki gibi uygulamaları seçtikten sonra Uninstall (Kaldır) botununu tıklayın, istemediğiniz uygulamalar silinecektir.

android-istenmeyen-uygulama-silme Android Uygulama Silici Easy Uninstaller Kullanımı Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır ve Program Silme Kaldırma Nasıl Yapılır?

Not: Uygulamanın tek yapamadığı işlem, ön yüklemeli olan uygulamaların kaldırılamamasıdır.

25-3-2013-15-03-081 Android Uygulama Silici Easy Uninstaller Kullanımı Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır ve Program Silme Kaldırma Nasıl Yapılır?


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu