Android tabletler için görsel resim düzenleme uygulaması indir ücretsiz yükle

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

En2unLODdbOlxKJV8jlZprMxurg6dY_Q3oy2tz6sXRcMnE-COP6R__GJNoa8t6k2bKXu=h230 Android tabletler için   görsel resim düzenleme uygulaması indir ücretsiz yükle

Adobe Photoshop Touch, dünyanın en popüler görsel düzenleme ürünlerinden birini üreten Adobe tarafından tablet bilgisayarlar için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Adobe Photoshop Touch ile resim ve fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilir, efektler kullanabilir ve tüm bu çalışmalarınızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Klasik bilgisayarlar üzerinde yer alan Photoshop programında bulunan birçok özelliğin taşındığı Adobe Photoshop Touch ile profesyonel çalışmalar yapılabilir. Bununla birlikte cihazın kamerasını kullanarak o sırada çektiğiniz herhangi bir görüntüyü kısa sürede düzenleyebilirsiniz de.

Adobe Photoshop Touch, Google Görseller ile birlikte çalışabilir. Bu sayede internet bağlantısını kullanarak Google Görseller üzerinden görsel arayabilir ve bulduğunuz görselleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

1600 x 1600 piksel çözünürlüğe kadar desteği bulunan Adobe Photoshop Touch, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile ortaklaşa çalışabilir. Bu sayede hazırladığınız çalışmaları birkaç adımla sosyal ağhesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

1.4.1 Güncellemesi Sonrasında

  • Telefonlarda da kullanılabilir hale geldi
  • Performans sorunları ve buglar giderildi
  • Creative Cloud desteği geliştirildi

androidindir Android tabletler için   görsel resim düzenleme uygulaması indir ücretsiz yükle


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu