Android İçin İki Resim Arasındaki Farkları Bulmaca Oyunu- İki Değişik Fotoğraf Arasında Farkı Bulma


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


6d86d60b9abe3b1568cfb85e25fa2663 Android İçin İki Resim Arasındaki Farkları Bulmaca Oyunu- İki Değişik Fotoğraf Arasında Farkı Bulma

Bilgisayardan internete girip oynadığımız klasik şekilde “2  farklı resim arasındaki  7 farkı bulun” tarzı oyunları Android’li akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde oynamak ister misiniz?

Üstelik şimdi daha eğlenceli ve daha gelişmiş özelliklerle!

Find The Difference isimli ücretsiz Android oyunu cep telefonunuzun ekranına iki resim gösteriyor ve siz de bu iki fotoğrafın aralarındaki bütün farkları bulmaya çalışıyorsunuz.  Farkı bulduğunuz zaman hemen üzerine dokunmanız yeterlidir. Find The Difference oyunu bu dokunuşu otomatik olarak algılar ve aradaki farkı bulduğunuzu onaylar. Eğer tüm farkları bulursanız, oyun bir sonraki seviyeye geçerek ilerler.

Find The Difference bize birçok güzel manzara, çizgifilmlerden sahneler, doğa resimleri, şehir görüntüleri, anime karakterleri ve daha birçok farklı güzel resim sunuyor ve aralarındaki farkı bulmamızı istiyor. Find The Difference hemen hemen her cihazda rahatça çalışabilmekte ve Android sistemini yormamakta. Eğer iki resim arasındaki farkı bulma oyunlarını seviyorsanız Find The Difference kaçırmamanız gereken bir oyun.

androidindir Android İçin İki Resim Arasındaki Farkları Bulmaca Oyunu- İki Değişik Fotoğraf Arasında Farkı Bulma

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizcev
İşletim Sistemi:Android/Android Tablet
Gereklilik:Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici:varrav apps

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu