Android En Güzel Origami Oyunu Ücretsiz İndir Paperama


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


2014-05-07_02-13-35 Android En Güzel Origami Oyunu Ücretsiz İndir Paperama

Alışıldık  origami oyunlarını kaldırıp çöpe atın! Siz en iyisi sıradan origami oyunlarını boş verin ve gelin sizlere önereceğim oldukça eğlenceli ve sıradışı bir origami oyununu deneyin!

Paperama isimli oyunumuz keyif alacağınız son derece güzel bir origami programıdır.  Değişik bölümlerde size gösterilen kağıt şekillerini kendiniz yaparak bölümleri geçeceksiniz. Bir çeşit bulmaca oyunu tarzında olan Paperama programının özellikleri ve oynanışıyla ilgili ayrıntıları yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Kağıtları istenen şekle dönüştürmek için katlamalısınız. Fakat sınırlı sayıda katlama hakkınız bulunduğu için hamlelerinizi dikkatli yapmalısınız. Örneğin sizde bir kağıdın 4’te 1’ini gösteren kare bir alan istiyorsa, kağıdı 2 kere ard arda yarıya katlarsanız kolaylıkla elde edebilirsiniz. İlk bölümler, sonraki bölümlere göre daha kolay olmasına rağmen hem eğlenebilir hem de beyin jimnastiği yapabilirsiniz. Oyunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, istenen şekilleri en az katlama ile elde etmeye çalışmalısınız.

Özellikler:

  • 3 Boyutlu katlama efektleri
  • Sevimli arkaplan şarkıları
  • 70’den fazla bulmaca
  • Akıllı ipucu sistemi
  • Destek servisi

Farklı ve yeni bulmaca oyunları denemeyi seviyorsanız, Paperama’yı mutlaka ücretsiz olarak indirerek oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Oyunun oynanışı ve özellikleri ile daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunuz izleyebilirsiniz.

Paperama programının dosya boyutu sadece 28 MB olmakla birlikte lisansı tümüyle ücrtsiz olduğu için gönül rahatlığı ile hiç korkmadan ve çekinmeden yükleyip direk olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Android En Güzel Origami Oyunu Ücretsiz İndir Paperama


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu