Adobe Photoshop CS4 için Türkçe dil paketi indir yükle download


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


AdobePhotoshopCS4Extended Adobe Photoshop CS4 için Türkçe dil paketi indir yükle download

Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama indir

Photoshop programını türkçeleştirmek çin kurmanız gereken tr dil yamasıdır. Bu yama denenmiştir ve kesin olarak çalışmaktadır.

Grafik programlarının piyasalardaki lideri konumunda bulunan ve bu alanda rakipsiz olan Adobe Photoshop CS4 için Türkçe yama programı.

Ayarlamalar paneli, 3D boyama ve kompozisyon,  maskeler paneli, genişletilmiş alan derinliği, katmanların otomatik hizalanması, görüntülerin ototmatik karıştırılması, daha güçlü baskı seçenekleri, diğer Adobe yazılımları ile bütünleşme, geliştirilmiş Adobe Photoshop Lightroom iş akışı, 3D nesne ve özelliklerin düzenlenmesi, akızı tuval yönü, daha düzgün kaydırma ve yakınlaştırma, içerik bilinçli ölçeklendirme, gelişmiş film grafikleri düzenleme, ham görüntünün daha iyi işlenmesi, renk düzeltme, dosya görüntüleme seçenekleri, genişleyebilirlik gibi bir çok yenilikçi özelliği ile bu alanda oldukça başarılı bir programdır.
Bu etkileyici programı bu dil eklentisi ile Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Böylece program içeriğine daha haki bir kullanıcı haline gelebilirsiniz.
25-3-2013-15-03-081 Adobe Photoshop CS4 için Türkçe dil paketi indir yükle download
Alternatif indirme linki için tıklayınız.
Diğer alternatif indirme linkleri aşağıda listelenmiştir:

Adobe Photoshop CS4 11.0 Türkçe Yama

Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama indir

Adobe Photoshop CS 4 11.0 – Turkce Yama Arşivi

Adobe Photoshop CS4 tr yama

Photoshop Türkce Yama Kurulum

Adobe photoshop cs6 cs5 cs4 türkçe yapmak 

Photoshop CS6 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Photoshop CS6 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Photoshop CS6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Photoshop CS6 Türkçe yama dil eklentisi C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS6\Locales klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS6\Locales\tr_TR klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Photoshop CS6 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indirme linki:http://s3.dosya.tc/server3/MnEolN/photos…a.rar.html

Photoshop CS5 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Adobe Photoshop CS5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Photoshop CS5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Adobe Photoshop CS5 Türkçe yama dil eklentisi “C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5” klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Eğer program türkçe olmazsa Adobe Photoshop CS 5 programını açın CTRL+K tuş kombinasyonuna tıklayın Laungage sekmesine gelin türkçe seçeneğini seçin photoshop’u kapatıp açın.

Not: Her ihtimale karşı “C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5\Locales\tr_TR” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Adobe Photoshop CS5 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indirme linki:http://s3.dosya.tc/server3/LAGq2z/Ps_5CS.rar.html

ADOBE PHOTOSHOP CS4 Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce Photoshop CS4 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız.

indirme linki:http://bitshare.com/files/ebx1ia5o/Photo…4.rar.html

Kaynak: http://maviware.com/konu-adobe-photoshop-cs6-cs5-cs4-turkce-yapmak.html#ixzz2tEt4fuzj

 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :14.5 MB
 • Versiyon :1.0
 • Dil :Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment4 Yorum
 1. ali
  Mayıs 19, 12:06 ali

  indirme gerçekleşmiyor, ayrıca yönlendirilen alan virüslü.

  reply Reply this comment
  • Program Eksperi
   Mayıs 19, 12:53 Program Eksperi

   kardeş sen kafayı yemişsin heralde. ya bilgisayardan anlamıyorsun yada siteye çamur atmaya çalışıyorsun. bir kere indirme gerçekleşiyor en ufak bir sorun yok. ikincisi indirilen program tamamen temiz olan orjinal resmi dosyasıdır. bizde bir laf vardır anlamıyorsan bu **ku git kitabını oku diye anladın sen onu 😀

   reply Reply this comment
 2. Yusufff
  Ağustos 13, 02:11 Yusufff

  en sonunda aradığımı buldum. içinde tüm sürümler için türkçe yama linkleri var. bu siteyi çok sevdim ellerinize sağlık.

  reply Reply this comment
 3. mükemmel
  Şubat 13, 03:02 mükemmel

  çok saol kardeş valla çalıştı süpersin

  reply Reply this comment
 4. Hakan
  Şubat 25, 10:35 Hakan

  Elinize sağlık hocam teşekkürler işe yaradı 🙂

  reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu