Adobe InDesign CS6 Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


adobe-indesign_adobe-indesign-cs6_630x371 Adobe InDesign CS6 Son Sürüm Bedava İndir  Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Sofistike tasarım ve üretim kontrolleri ve diğer Adobe uygulamalarıyla eşsiz entegrasyonu sayesinde Adobe InDesign CS6 hem yazılı hem dijital yayınlarda kullanılan en kapsamlı masaüstü yayıncılık programlarındandır. Farklı ekran boyutlarında en iyi sonucu almanızı sağlayacak şekilde geliştirilen yazılım son dönemde artan tablet yayıncılığı için tüm araçlarını yeniledi.

Kapsamlı entegrasyon
Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat ve Flash Professional yazılımları arasında sorunsuz bir şekilde çalışın. Paylaşımlı renk ayarları ve yazılım arası format desteği ile daha verimli çalışıp çoklu mecraya yayınlama imkanının tadını çıkarın.

Yaratıcı efekt ve kontroller
Yarı şeffaflık, gradient veya diğer yaratıcı efektleri kullanarak ilgi çekici sayfalar yaratın. Efektleri tahribat yaratmadan dilediğiniz gibi deneyerek uygulayabilirsiniz. Herhangi bir objenin çizgisine veya dolgusuna istediğiniz gibi efektler ekleyebilirsiniz.

Güvenilir baskı ve baskı öncesi
Her baskıda sofistike önizleme seçenekleri sayesinde eksiksiz ve tutarlı sonuçlar elde edin ve güvenilir Adobe PDF dosyaları yaratmanın kolaylığını keşfedin.

XHTML export
Çoklu format yayıncılığını gerçekleştirin: “web’e baskı” seçeneği ile InDesign içeriğini xhtml’e çevirin. Çevirdiğiniz içeriği ise Adobe Dreamweaver CS6 ile otomatik CSS (Cascading Style Sheets) kullanarak biçimleyin.

Profesyonel tipografik kontroller
Paragraph Composer, OpenType fonts, drop caps, imgeler ve optik kerning veya marjin hizalama kullanarak yazı karakterleri oluşturun.

Çok yönlü tablolar
Dilediğiniz tabloları yaratın. İster Microsoft Word veya Excel’de yarattığınız tabloları kullanın ister InDesign’da oluşturun. Önceden belilrli formatlar ile çalışın veya iseteğe bağlı değişiklikler yapın.

Uzun metinler desteği
Dilediğiniz kadar uzun metinler kullanın. InDesign CS6’nın gelişmiş ayarlarıyla tüm kolaylıklar sağlanmıştır ve dökümanlarınızı istediğiniz gibi biçimleme imkanınız var.

Akıllı metin işleme
Microsoft Word’den metinleri doğrudan import edin, objelerin etrafına metin ekleyin ve yazı karakterlerini dilediğiniz gibi değiştirin.

25-3-2013-15-03-081 Adobe InDesign CS6 Son Sürüm Bedava İndir  Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu