7GIF hareketli resimleri açma programı, gif uzantılı dosyaları görme oynatma izleme programı ücretsiz indir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


7gif_oynatma-ekrani_516x442 7GIF hareketli resimleri açma programı, gif uzantılı dosyaları görme oynatma izleme programı ücretsiz indir

7GIF programı özellikle internette çok popüler olan gif uzantılı animasyonları bilgisayarınızda kolayca, bir video oynatır gibi oynatabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay olan bir uygulama. Programın özellikleri sayesinde bu animasyonları istediğiniz noktada durdurabilir veya yeniden oynatabilir, böylece videolarla uğraşıyor gibi düzenleyebilirsiniz.

Tabii ki 7GIF sadece bir hareketli gif oynatma programı değil. Aynı zamanda animasyon hızını değiştirebilme, geri oynatabilme, resimdosyası hakkında detaylı bilgiler gibi pek çok olanağı da sizlere sunuyor ve GIF dosyalarını açmak için varsayılan program haline getirilebiliyor.

Ayarlar menüsüne girdiğinizde ise hareketli gif dosyalarına dair onlarca seçenek karşınıza çıkıyor. Özellikle programdagif oynatılırken farklı bir programa tıklamanız durumunda animasyonun otomatik olarak durdurulması gibi sistem kaynaklarınızın tüketilmesini engelleyecek olan seçeneklerin varlığı ücretsiz olan programlarda pek denk gelinmeyen bir şey.

25-3-2013-15-03-081 7GIF hareketli resimleri açma programı, gif uzantılı dosyaları görme oynatma izleme programı ücretsiz indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:italyancaİngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Xtreme-LAb

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu