18 WoS HauLin TofaŞ Şahin Yaması İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download
Etiketler: 18 wos haulin araba mod indir,haulin araba yaması,18 wos haulin korna yaması indir gezginler,haulin minibüs modu,tofaş şahin modifiye yamaları,18 wheels haulin şahin yaması full indir,18 wheels of steel haulin jant yaması,haulin araba modu indir gezginler,18 wheels of steel haulin tofaş şahin gezginler,haulin şahin yaması indir,

18 WoS HauLin TofaŞ Şahin Yaması Indir

Güncelleme: Merhaba arkadaşlar, 10 mayıs 2015’te konuyu güncelledim ve siz değerli ziyaretçilerden gelen şikayetler üzerine farklı dosya paylaşım sunucularında yer alan yama dosyalarını indirip Kaspersky İnternet Security programıyla virüs taramasından geçirdikten sonra kendi sitemin sunucusuna yükledim. Böylelikle geri sayım falan beklemeden ve virüsten falan korkmadan aşağıdaki iki adet farklı 18 WoS HauLin Tofaş Şahin yamasını tek tıkla direk olarak indirebilirsiniz.

Oyun yamaları kategorisindeki en güzel paylaşımlarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz.Sizler için hergün en iyi paylaşımları teker teker hazırlıyoruz.Size verdiğimiz hizmetin karşılığında emeğe saygıdan başka bir beklentimiz yoktur.Bu yazımızda da sizlere 18 wos haulin oyunu için güzel bir araba yaması paylaşımı yapıyorum.Modumuzun içeriği 18 wos haulin şahin yamasıdır.Birçok arkadaşımızın bu yamayı beğeneceğini umuyorum.Araçta modifiye yoktur. Onun için modifiyeli şahin yaması diyemeyiz.

Yamadaki 18 wos haulin tofaş şahin yaması resimde gördüğünüzle birebir aynıdır.Tasarım olarak gerçeğiyle birebir şekilde yapılmıştır.Türk kullanıcılar yine her oyunda olduğu gibi kendilerine has özellikleri yamalarda kullanmaya devam ediyorlar.Türk insanının hayatından bir parçayı yamalarda mutlaka görüyoruz..Sizler için en güzel yamaları paylaşmaya devam edeceğiz. iyihile.com adresini takip ederek birçok oyun içeriklerinden faydalanabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim .

18 WOS Haulin Şahin yaması Indir :

25-3-2013 15-03-08

Fiat Sahin Yaması Live For Speed

Fiat Sahin Yaması Live For Speed

Fiat Şahin JDM & Drag Live For Speed yamasıdır. LFS z10 ve LFS 0.6.E Online sürümünde kullanılmaktadır.

25-3-2013 15-03-08

http://www.oyunmodlari.com/18-wheels-of-steel-haulin

Sponsorlu Bağlantılar
mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment3 Yorum
 1. doğanay
  Ağustos 09, 17:20 doğanay

  nasıl kurulur?

  reply Reply this comment
 2. ssggss
  Ekim 19, 23:28 ssggss

  vidyomu izleyi n kurun knk ler

  reply Reply this comment
 3. Bilgi
  Ağustos 23, 13:06 Bilgi

  Belgelerimde bulunan 18 whells of stell haulin dosyasına girip mod kısmına bu rar’daki dosyayı cıkarıoruz yanlız oyun alta acık olmucak! oyuna girdigimizde arac satın ala bastıgımızda sahin ve pegout arabaları cıkıcacaktır satın almanız yeterli.

  reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu